עו"ד הוצאה לפועל

משרדו של עו"ד דודי לוי מספק שירותים משפטיים בכל הקשור להליכים אל מול ההוצאה לפועל, בין אם מדובר בייצוג וליווי של חייבים ובין אם מדובר בייצוג וליווי של זוכים. דודי לוי עו"ד הוצאה לפועל, מעמיד לרשות לקוחותיו ידע מעמיק, מקצועיות ושרותיות, התאפשר לכם להתנהל ביתר קלות אל מול לשכות ההוצאה לפועל, כמו גם, לעמוד על האפשרויות השונות המתאימות לכם.


ייצוג משפטי של חייבים אל מול ההוצאה לפועל
במידה ואתם חייבים, כלומר, במקרים בהם יש לכם תיק או מספר תיקים בהוצאה לפועל על חיובים של כספים שלא שולמו, דודי לוי עו"ד הוצאה לפועל, ילווה אתכם לכל אורכו של התהליך, בין אם לצורך הסדר חובות או חדלות פירעון. דחייה של חובות או תשלומים אל מול ההוצאה לפועל בגין תיקי חובה, צוברת בחובה ריבית גבוהה, אשר בסופו של דבר, תפגע בכיס שלכם עוד יותר. לכן, עו"ד הוצאה לפועל יוכל לסייע לכם בצורה הטובה ביותר
.


ייצוג משפטי של זוכים אל מול ההוצאה לפועל
במקרים בהם חייבים לכם כספים ואתם לא מצליחים לגבות אותם, עומדת לפניכם האפשרות לפתוח תיק חייבים בהוצאה לפועל. יחד עם זאת, חשוב להבין, כי בשל העומסים הרבים על לשכות ההוצאה לפועל, לא מספיק רק לפתוח תיק, אלא עליכם להיות אקטיביים לכל אורכו של התהליך, עד לגבייה מלאה של החוב. באמצעות עו"ד הוצאה לפועל, עו"ד דודי לוי, תוכלו ליהנות מזירוז תהליכים והתנהלות חכמה ומועילה – אשר תסב לכם את כספי החובות האבודים.

עיכוב הליכי הוצאה לפועל וביטול עיקולים, חייבים רבים מוצאים עצמם קורסים תחת נטל עיקולים והגבלות חרף רצונם לפנות להליכי פשיטת רגל ולהסדיר את חובותיהם. בין היתר, ניתן לראות חייבים שמשכורתם מעוקלת, חייבים שחשבון הבנק שלהם מעוקל, חייבים שפרצו לביתם והוציאו להם רכוש או חייבים שצריכים לצאת מהארץ במסגרת עבודתם.

ההליך החדש של חדלות פירעון 

לאחר בחינה מדוקדקת של השפעת החובות בהוצאה לפועל על אנשים רבים החלה רפורמה בבתי המשפט בכל הנוגע לטיפול בחדלות פירעון ופשיטות רגל. אחד מהשינויים הבולטים ברפורמה החדשה הוא שגם רשמי הוצאה לפועל יכולים להעניק "הפטר חובות". עד כה פעולה זו שהייתה נתונה לסמכות שופטי בית המשפט המחוזי דרשה הליך משפטי יקר וארוך וכעת ניתן יהיה לקבל את ההפטר בקלות רבה יותר. ההנחה העומדת בבסיס שינוי זה היא העובדה כי אותם חייב נמצאים במילא בהליך בהוצאה לפועל מול הרשם ואין טעם לבזבז את זמנם של שופטי בית משפט השלום על חובות בסכומים קטנים יחסית.

ניתן לקבל ביטול הגבלות ועיקולים תוך 24 שעות באמצעות סעיף מיוחד אשר התווסף לאחרונה בתיקון לחוק ההוצאה לפועל.סעיף זה מאפשר לחייב אשר פונה להליכי פשיטת רגל לקבל עיכוב הליכים לתקופה של עד 90 יום ולחזור לשגרת חיים נורמטיבית עד לקבלת צו הכינוס המיוחל. כך, בין היתר, ניתן לקבל עיכוב הליכי עיקול עו"ש, משכורת, מיטלטלין ופקודת מאסר. 

במקרים חריגים וקשים ניתן לקבל ישירות בבית המשפט של פשיטת הרגל צו למינוי כונס זמני, כאשר המשמעות היא שניתן לקבל צו עיכוב הליכים מבית המשפט גם בלי אישור של הבקשה במשרדי כונס הנכסים ואף מבלי לשלם את אגרת ההליך. זהו הליך אשר ניתן להשתמש בו במקרים חריגים כמו במקרה של חייב אשר פרנסתו היא רישיון הנהיגה שלו (נהג אוטובוס, נהג מונית, נהג משאית) והרישיון שחיוני לפרנסתו מעוקל במספר רב של תיקי הוצאה לפועל.

 

במקום לפעול בכל תיק הוצל"פ, דבר אשר יגזול לחייב זמן רב ואף כספים רבים, מוגשת בקשה אחת מיוחדת לבית המשפט המחוזי של פשיטת הרגל לאישור סעד זמני, במסגרתה ניתן לקבל את ביטול העיקולים תוך תקופה של 24-72 שעות. 

ההליך בפועל בהתאם לרפורמה: בין אם אתה חייב כמה עשרות אלפי שקלים ובין אם אתה חייב כמו עשרות מיליוני שקלים, מדובר בהליך הכי מהיר והכי יעיל היום לחייב באמצעותו ניתן למחוק כמעט כל חוב קיים במדינת ישראל בפרק זמן קצוב של עד 18 חודשים. 

 

מאמרים אחרונים

רוצים לתאם פגישת און ליין? כנסו לממשק שלנו ותוכלו לתאם תוך 7 שניות פגישה ללא נציג

arrow&v

מעוניין\ת לקבל עדכונים במייל 

תובל 34 רמת גן מתחם הבורסה 

טל:073-3744-559 פקס:03-7512975

  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • YouTube - Grey Circle

קישורים

האתר פונה לנשים וגברים כאחד. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד. המידע באתר הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות המחייבות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט. השימוש במידע המופיע באתר אינו תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד. דודי לוי משרד עורכי דין 

בנייה וקידום אתרים לעורכי דין