הסדר נושים

עו"ד דודי לוי 

עורך דין דודי לוי מתמחה בהסדרי נושים והסדרי חובות אל מול ההוצאה לפועל, בנקים ובתהליכי פשיטת רגל. הסדרי נושים מאפשרים לחייבים לפרוע את חובתם בצורה מסודרת ובהתאם להוראת בית המשפט, על מנת להגיע אל סיום החוב. 

 

מהו הסדר נושים

כאשר חייב אינו מסוגל לפרוע את חובותיו, בין אם לספקים, בנקים או כל גורם אחר ממנו לווה כספים, הרי שעליו להגיע אל הסדר חובות בצורה מסודרת ובהתאם להוראת בית המשפט. הסדרי נושים מאפשרים לחייבים להגיע אל הסדר החזרת חובות, בהתאם ליכולת הכלכלית של החייב. כלומר, בתהליכים של פשיטת רגל, לדוגמה, הסדרי נושים מאפשרים לחייב לפרוע את חובו באמצעות מימוש נכסים. פעמים רבות, מחליט בית המשפט, או ההוצאה לפועל, לאחר תהליך חקירת יכולת, על החזר חובות אשר נמוך מן סכום החוב בפועל – מאחר ולחייב אין את היכולת הפיננסית להחזיר את מלוא החוב. הדבר, מחייב את בעל החוב לרדת מכל נכסיו ולממש אותם על מנת להחזיר את כספי החוב, אך היתרון הגלום בתהליך זה, עומד באפשרות של פתיחת דף חדש, ללא חובות. 

היתרון של הסדרי נושים

אין ספק, כי כאשר בעלי חוב נקלעים אל תוך סיטואציה כלכלית בהן אין להם את היכולת להחזיר את החובות שלהם לנושים, הרי שבאמצעות הגעה להסדר נושים מוסכם, יכול החייב להיפטר מחובותיו, בהתאם ליכולת הכלכלית שלו. על בית המשפט לאשר את הסדר הנושים לקראת הליך של פשיטת רגל. הסדרי נושים, גם במקרים של הוצאה לפועל, מאפשרים לבצע איחוד תיקים וליצור גובה הסדר העולה בקנה אחד עם היכולת הפיננסית של החייב. 

הסדרי נושים יקבעו למעשה את עתידו הפיננסי של החייב, לכן ליווי משפטי מקצועי הינו הכרח. על מנת להגיע אל הסדרי נושים יש צורך בליווי עורך דין המתמחה בתחום זה, עו"ד דודי לוי, אשר משרדו מספק שירותים משפטיים, ליווי, ייעוץ וייצוג משפטי, מאפשר ללקוחותיו ליהנות מייצוג אינטרסים ומהגעה אל הסכם נושים המתאים ליכולת הכלכלית של הלקוח, תוך בחינת כלל האפשרויות העומדות אל מול החייב ברגעים קריטיים אלו. 

רוצים לתאם פגישת און ליין? כנסו לממשק שלנו ותוכלו לתאם תוך 7 שניות פגישה ללא נציג

השאירו פרטים

arrow&v

מעוניין\ת לקבל עדכונים במייל 

טלפון

073-3744-559 

מיקום

תובל 34 רמת גן מתחם הבורסה 

פקס

03-7512975

ניווט מהיר

האתר פונה לנשים וגברים כאחד. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד. המידע באתר הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות המחייבות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט. השימוש במידע המופיע באתר אינו תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד. דודי לוי משרד עורכי דין 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey LinkedIn Icon
  • YouTube - Grey Circle

בנייה וקידום אתרים לעורכי דין